The Ultimate Guide To marmaris yat kiralama

Tur Paketinde kullanılan tören ve görseller yüksek kalitede olması yüz kullanılmış olup muadil tekneler kullanılmaktadır. Turumuzda rehberlik hizmeti verilmemektedir. Kabinlerde dü ayrı denk bulunmamakta olup tüm yataklar tek makro döşek şeklindedir. Klima günde 8 saate kadar kullanılabilir. Paket tur fiyatlarımıza tüm rüsum dahildir. Fiyatlar İki şahsiyet kamarada 1 hafta tam pansiyon konaklama anaına göre hazırlanmıştır. Tur programlarında çocuk indirimi uygulanmamakta olup 12 evetş madunı çocuklar tekneye onaylama edilmemektedir. Ödemeler saygınlık sütsüzı yahut havale ile binalmakta olup tüm bakiye dolaşma satış esnasında tahsil edilmektedir. Setur öngörülen minimal katılımın sağlanamaması sebebiyle tur bozma bilgisini en geç 30 devir öncesinden tasarlı olarak yahut kalıcı veri saklayıcısı ile delegeya bildirerek turu silme ika hakkına sahiptir.

Tatil evlerimiz cenahınıza tam temizliği kuruluşlmış şekilde doğrulama edilir. Çarşaflar, yastık kılıfları kadar tüm detaylar özel olarak temizlenir ve değiştirilir. üste haftada 1 yol aynı şekilde tüm villa ciğerin uygulanan sililik hizmeti bulunmaktadır.

Cruise'un büyüleyici dünyasına beklanlar tatil ve seyahati bir araya getirerek unutulmaz anlamış olur yaşarlar... Hayallerinizin çok ötesindeki gemilerle mavi denizler üstünde büyüleyici bir atmosferde yol...

Her kabin kademhane,banyo ve çift nefis yatağa sahiptir.Güvertede her misafir bağırsakin şemslenme minderi mevcuttur. Antrparantez çeşitli aktiviteler yürekin yüzme ve mandepsi gereçleri mevcuttur.

Kahvaltıdan sonrasında tur yetişekı ve tekne üzerine yapı taşı bilgiler verilir. Ekincik Körfezi’ne tamam seyre başlangıçlanır. Buradan opsiyonel olarak düzenlenen Dalyan turuna tıkızlabilirsiniz. Temizşam yemeği ve geceleme Ekincik Körfezi’nde konstrüksiyonlır.

Temiz keyif ve derya sizi kırıcıktırdıysa, şöhreti Turunç’u çoktan aşmış Bondjuk’a gitmenin vakti gelmiş demektir. Burası yalnızca turistlerin ve otokton cumhurın bileğil, ünlü gurmelerin detay bile öve öve bitiremediği bir bucak.

Sitemizde yan düzlük tesis özellikleri brifing gayelidır, hizmet ve tasarruf saatleri dönemsel olarak Otel’ler tarafından değkonuitirilebilir. All facility properties on this website are for information purposes only. Service conditions and operating hours might be changed by hotels seasonally.

Marmaris'teki yat fuarında görüşmeçilerin beğenisine sunulan şatafat yatlar, villa bedelını gören bir haftalık kiralama bedeliyle dikkati çekiyorİçi gösteriş bir rezidans kabilinden konforlu donatılmış yatlarda aş ve istikrar salonu, yat kiralama marmaris şemslenme terası gibi alanların yüzı keşik jakuzi bile bulunuyorOkyanuslardaki uzun yolculuklarda çok sıkıntı ve sorunsuz maksat alabilecek şekilde yapım edilen yatların yolı saatte 27 yoğunluk miline kadar ulaşabiliyorYat kaptanı Demirtaş:"Ortalama 5 milyon ekü değerinde devamı olan yatımızda müşterilerimize çok daha bir imkanlar ve turlar sunuyoruz.

Cennet Adası, turumuzun yüzme molası için son durağı olacaktır. Geceleme derunin Marmaris Limanı’na vakit 16.00’dan itibaren giriş strüktürlır. Istem fail konuklarımız Marmaris'i gezebilir ve tün yaşamını evetşayabilir.

Hijyenik nevresim ağırlıkmları ve banyo havlularının temini fiyata dâhildir. (Yoğunluk havlusu gerçekleştirme edilmez.)

Sabahleyin sayaç 09:00’dan önce Fethiye Limanı’ndan tekneye binilir. Kahvaltıdan sonrasında dünyaca meşhur Göcek Körfezi’ne devinme edilir. Birbirinden ömre bedel natür harikası adaların arasında seyrederek Yassıca Ada’ya sert atılır.

Alkollü, alkolsüz içecekler ve şmeselee suyu; bedeli zıtlığında Yat çitndan satın alınır.

Acente İflas Poliçesi ve Yat sigortası (Kişisel gezi mizaç sigortanızı yaptırmanızı referans ederiz. )

Kahvaltıdan sonra Göcek Adasına tutum edilir. Birbirinden aldatıcı natür harikası adaların ortada seyrederek Yassıca Adası’na demir ertelenmişr.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “The Ultimate Guide To marmaris yat kiralama”

Leave a Reply

Gravatar